İTÜ HAVACILIK GÜNLERİ
HAVACILIĞIN RÜZGARIYLA SAVRULMAYA HAZIR MISINIZ?
![](https://uumk.itu.edu.tr/wp-content/uploads/2020/10/TUSAS_2019_Genel_Logo_EN_RGB-1024x531.png)
![](https://uumk.itu.edu.tr/wp-content/uploads/2020/10/thy-1024x432.png)
![](https://uumk.itu.edu.tr/wp-content/uploads/2020/10/WEBTEKNOU-1024x351.png)
![](https://uumk.itu.edu.tr/wp-content/uploads/2020/10/tanmodel.png)
![](https://uumk.itu.edu.tr/wp-content/uploads/2020/10/sunexpress-1024x234.png)
![](https://uumk.itu.edu.tr/wp-content/uploads/2020/10/dss-1024x313.png)
- İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak ve Uzay Mühendisliği Kulübü ve Havacılık Kulübü iştirakıyla düzenlenen İTÜ Havacılık Günleri her sene sönmeyen ateşi ile birlikte sizlerle buluşuyor.
- 2015 yılından bu yana heyecanı bitmek bilmeyen İTÜ Havacılık Günleri sektörel ve sportif havacılığı bir araya getirip bütün havacılık tutkunlarını tek çatı altında toplamayı hedefleyen Türkiye'deki ilk organizasyondur.
- Bu ilkeyle işe koyulan ekibimiz her sene yeni fikirler, değerli konuşmacılar ve giderek artan katılımcı sayısı ile kendini geliştirmeye devam etmektedir